Binance návod, ako si kúpiť Bitcoin a ďalšie kryptomeny

Po príchode Bitcoinu postupne vznikali ďalšie kryptomeny, ktoré nazývame altcoiny. Veľa investorov sa začalo o ne zaujímať a preto hľadali bezpečnú a overenú kryptoburzu, na ktorej si môžu altcoiny nakúpiť. Jednou z nich je kryptoburza Binance. V článku nájdete kompletný Binance návod, ako si založiť účet a kúpiť kryptomeny.

Binance návod, recenzia a skúsenosti

Prečo si vybrať kryptoburzu Binance?

binance kryptoburza

OVERENÁ ZMENÁREŇ

Binance patrí medzi popredné kryptoburzy na svete, ktoré poskytujú prvotriedne obchodné podmienky. Aktuálne (február 2018) má viac ako 7 miliónov spokojných užívateľov z celého sveta.

ponuka kryptomien

BOHATÁ PONUKA KRYPTOMIEN

V zmenárni si môžete kúpiť Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Dash, Monero, NEO, IOTA a veľké množstvo ďalších kryptomien. Aktuálne má zmenáreň v ponuke 270 kryptomien.

kryptopenazenka

KVALITÁ KRYPTOPEŇAŽENKA

Pri založení účtu máte automaticky vytvorenú online peňaženku. Pri Vašich pracovných povinnostiach môžete na cestách využívať mobilnú aplikáciu (Android/IOS) vo Vašom smartfóne.

trezor

BEZPEČNÝ NÁKUP KRYPTOMIEN

Binance je bezpečná a overená kryptoburza, ktorá vyniká stabilným chodom webstránky, bez zbytočných výpadkov serverov. Pre ešte väčšiu bezpečnosť používa 2-faktorovú identifikáciu.

Binance návod, ako si založiť účet

Kryptomenová burza Binance vznikla v minulom roku (2017). I napriek tomu, sa za jeden rok táto zmenáreň zaradila medzi top 10 najpoužívanejších kryptobúrz na svete. Niet sa čomu čudovať, pretože Binance vyniká bohatou ponukou kryptomien, nízkymi poplatkami, prehľadným dizajnom a užitočnými mobilnými aplikáciami pre Android/IOS.

 
Pri minuloročnom boome kryptomien, množstvo kryptobúrz nebolo schopné udržať masívny príval nových používateľov. Ich webstránky častokrát zamŕzali a niektoré z nich aj dokonca pozastavili možnosť registrácie. Kryptoburza Binance však nával nových užívateľov zvláda bez problémov a vyniká bezproblémových chodom webstránky a obchodnej platformy.

V tomto článku sme pre vás pripravili kompletný Binance návod, prostredníctvom ktorého si založíte účet a naučíte sa kupovať rôzne kryptomeny.

Kryptomenová burza Binance je jedna z najrýchlejšie rastúcich zmenárni na svete. Vo svojej ponuke má aktuálne viac ako 270 kryptomien a toto číslo neustále rastie. Nakupujte a “Hodlujte” kryptomeny prostredníctvom tejto špičkovej kryptoburzy.

 

1.Vyplnenie základných údajov

Kliknite vyššie na naše žlté tlačidlo “CHCEM SI ZALOŽIŤ ÚČET NA BINANCE”, ktoré vás presmeruje na oficiálnu stránku. Na stránke kliknite na nápis “Create Account”.

Úvodná stránka Binance kryptoburza

Vo formulári zadajte svoj email a vytvorte si heslo. Heslo musí byť dlhé minimálne 8 znakov a musí obsahovať číslo a veľké písmeno. Potom označte štvorček, ktorým potvrdíte, že ste sa oboznámili s obchodnými podmienkami. Obchodné podmienky si zobrazíte kliknutím na nápis “Terms Of Use”.

Následne kliknite na tlačidlo “Register”.

Úvodný registračný formulár, návod
 

2. Overenie emailovej adresy

Po kliknutí na tlačidlo “Register”, vám Binance pošle overovací email. Tento email vám príde v priebehu niekoľkých minút. Ak sa tak nestalo, skontrolujte si pre istotu priečinok Spam. Ak sa email nenachádza ani v priečinku Spam, kliknite na nápis “Resent The Mail >>” a opäť si skontrolujte svoju schránku.

Potvrdenie emailovej adresy

Otvorený email vyzerá ako na obrázku nižšie. V ďalšom kroku kliknite na tlačidlo “Verify Email”.

Binance návod - otvorený potvrdzovací email
 

3. Prvé prihlásenie

Po overení emailovej adresy váš účet bol aktivovaný. Kliknite na nápis “Login” aby ste sa mohli prihlásiť do svojho účtu.

Binance recenzia, prvé prihlásenie

Pri prihlásení zadajte váš email a heslo. Následne kliknite na tlačidlo “Login”.

Prvé prihlásenie na kryptoburze

Kryptoburza Binance používa extra bezpečnostné overenie pomocou obrázka. Kliknite na biele guľaté tlačidlo so zelenými čiarkami a presuňte časť obrázku presne na svoje miesto do výrezu. Niekedy sa môže stať, že obrázok presne neumiestnite. V tomto prípade, jednoducho zopakujte postup a opatrne presuňte časť obrázku presne do výrezu.

Bezpečnostné overenie pomocou obrázka
 

4. Potvrdenie bezpečnostných oznámení

Pri prvom prihlásení sa vám zobrazia bezpečnostné oznámenia, ktoré musíte potvrdiť kliknutím na šedé štvorčeky. Potom kliknite na tlačidlo “I understand, continue >>”

Bezpečnostné oznámenia

 

Ako kúpiť Bitcoin a ďalšie kryptomeny?

Kryptoburza Binance nepodporuje zmenu kryptomien za doláre, eurá alebo české koruny. V tejto kryptoburze môžete nakúpiť alebo predať rôzne kryptomeny za Bitcoin, Ethereum, Binance Coin a Thether. 

Pred obchodovaním na tejto kryptoburze si musíte najprv kúpiť kryptomenu v inej zmenárni. Odporúčame si najprv kúpiť Bitcoin a Ethereum cez overenú zmenáreň Coinbase.

Zmenáreň Coinbase patrí medzi popredné kryptomenové burzy, na ktorej si môžete bezpečne, rýchlo a jednoducho kúpiť Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Bitcoin Cash. Aby nákup kryptomien bol ešte jednoduchší, vytvorili sme pre vás kompletný návod, ako si založiť účet, kúpiť kryptomeny a získať bonus 10$.

Kúpený Bitcoin alebo Ethereum si z Coinbase odošlite do Binance kryptopeňaženky. Svoje kryptopeňaženky nájdete v položke “Funds”. Následne kliknite na zložku “Balances”

Binance návod, ako si otvoriť kryptopeňaženku

Ukážeme si príklad na Ethereum kryptopeňaženke. Pre rýchlejšie vyhľadávanie sme v kolonke vyhľadať zadali nápis ETH.

Kryptopeňaženka ETHKliknutím na tlačidlo “Deposit” zistíte svoju ETH adresu. Skopírujte Vašu ETH adresu a podľa Coinbase návodu odošlite na túto adresu nakúpené Ethereum.

Zistenie adresy Ethereum kryptopeňaženky

 

Ako nakupovať a predávať v obchodnej platforme?

Nakúpené Ethereum už máme uložené v Binance kryptopeňaženke. Ďalej si ukážeme príklad, ako za Ethereum môžete kúpiť kryptomenu Monero. Kliknete na tlačidlo “Exchange” a položku “Advanced”.

Otvorenie obchodnej platformy

Po kliknutí na tlačidlo sa dostanete na obchodnú platformu. V príklade si ukážeme ako postupovať pri kúpe digitálnej kryptomeny Monero. Jednotlivé kroky si rozoberieme v detailnejších obrázkoch.

Binance návod ako si kúpiť Monero za Ethereum

V pravom hornom rohu si vyberte trh. Pri nákupe Monera za Ethereum vyberte trh so symbolom XMR/ETH.

Výber trhu XMR/ETH

Zadajte množstvo, typ objednávky a kliknite na tlačidlo “Buy”. Význam jednotlivých typov objednávok rozoberáme v našom sprievodcovi CFD obchodovaním Bitcoinu a ďalších kryptomien.

Trading panel pri nákupe kryptomien
 

Ako poslať kryptomeny?

Ak chcete poslať kryptomenu, v hornej lište kliknite na položku “Funds”. Následne kliknite na zložku “Withdrawals”. Vyberte si kryptomenu, ktorú chcete poslať. Zadajte adresu príjemcu a množstvo. Transakciu potvrdíte kliknutím na tlačidlo “Submit”.Binance skúsenosti, ako poslať kryptomeny
 

Binance návod – záver

Ukázali sme si kompletný Binance návod, ako si založiť účet a pracovať s obchodnou platformou. Naše skúsenosti s touto kryptoburzou sú veľmi pozitívne. Oceňujeme prehľadnú obchodnú platformu a nízke poplatky.

Majte na pamäti, že fyzickým nákupom kryptomeny môžete profitovať iba pri raste ceny (nakúpite za lacno predáte za draho). Existuje možnosť profitovať aj pri poklese cien kryptomien. To sa deje vďaka Futures a CFD kontraktom.

Môže vás zaujímať: Aktuálny kurz Bitcoinu na sviečkovom grafe.

V našom článku na blogu sme pre vás pripravili kompletného sprievodcu obchodovaním kryptomien prostredníctvom CFD, takže budete profitovať ako pri raste, tak aj pri poklese ceny kryptomeny.

 
Páčil sa vám tento Binance návod? Odporučte ho aj svojim priateľom. Pomôžete tak rozšíriť kvalitné informácie zo sveta kryptomien.

Ohodnoť tento článok

Tento záznam bol publikovaný v Návody . Uložiť odkaz do záložiek.