Prehľadná Bitcoin kalkulačka

Cena Bitcoinu sa neustále mení. V tomto článku nájdete kvalitnú Bitcoin kalkulačku, ktorá Vám poskytne vždy aktuálnu cenu Bitcoinu. Táto Bitcoin kalkulačka umožňuje jednoducho a rýchlo prepočítať hodnotu Bitcoinu do najpoužívanejších mien z celého sveta.

Aktuálna bitcoin kalkulačka

Bitcoin kalkulačka

Vďaka Bitcoin kalkulačke si môžete svoje Bitcoiny jednoducho prepočítať a zistiť, akú hodnotu majú v mene ako je americký dolár- $, euro – €, britská libra- £, česká koruna – Kč a mnoho ďalších. Jednoducho zadajte čiastku a zvoľte si menu do akej chcete svoje Bitcoiny prepočítať. Naša Bitcoin kalkulačka sa o zvyšok postará za Vás.

 

Prečo sa cena Bitcoinu mení?

Cena Bitcoinu sa mení na základe ponuky a dopytu. Ak je po Bitcoine zvýšený dopyt (Väčšina obchodníkov Bitcoin nakupuje), cena Bitcoinu rastie. Ak je po Bitcoine zvýšená ponuka (viacej obchodníkov Bitcoin predáva), cena Bitcoinu klesá.

Môže Vás zaujímať: Aktuálny Bitcoin kurz.

Cena Bitcoinu je ovplyvnená dôležitými fundamentálnymi správami zo sveta kryptomien ako:

 • Zavedenie možnosti platby Bitcoinom vo významných spoločnostiach.
 • Nové Bitcoinové burzy, regulácie, zrušenie burzy.
 • Vylepšenie platobnej siete Bitcoinu a nové inovácie.
xtb metatrader ebook maly
xtb metatrader ebook

Ako využiť cenové pohyby Bitcoinu?

Cena Bitcoinu sa neustále mení. Tieto cenové pohyby Bitcoinu, pre obchodníkov, predstavujú množstvo obchodných príležitostí na zhodnotenie svojho kapitálu.

S Bitcoinom môžete obchodovať viacerými spôsobmi: od nákupu Bitcoinu na kryptomenovej burze až k veľmi populárnemu CFD obchodovaniu, prostredníctvom ktorého môžete profitovať aj na poklese ceny Bitcoinu, pokiaľ sa obchod vyvíja vo váš prospech.

 • Kryptomenová Burza

  Pri kúpe Bitcoinu na kryptomenovej burze si väčšinou musíte založiť kryptomenovú peňaženku, v ktorej budete svoje Bitcoiny uchovávať. Tento spôsob obchodovania Bitcoinu je profitabilný iba v prípade, ak cena Bitcoinu bude rásť (kúpite za lacno, predáte za draho).

 • CFD obchodovanie

  CFD Bitcoin obchodovanie prináša pre obchodníkov množstvo výhod. Prostredníctvom CFD kontraktov môžete začať obchodovať aj s malým kapitálom. Pri tomto spôsobe obchodovania môžete profitovať pri raste ale aj poklese ceny Bitcoinu, pokiaľ sa obchod vyvíja vo váš prospech.

  Pri CFD obchodovaní kryptomien si musíte založiť účet u kvalitného brokera. Vybraní brokeri nižšie v tabuľke poskytujú pre svojich klientov prvotriedne obchodné podmienky.

Broker Výhody Kryptomeny Trading 24/7
xtb logo vývoj ceny
 • Svetový CFD broker
 • Slovenská podpora a pobočka v Bratislave
 • Profesionálna obchodná platforma xStation
BTC, ETH, LTC, DASH, XRP, EOS, XLM, BCH, ETC + 16 krížových párov bitcoin cena

XTB recenzia

Váš kapitál je spojený s rizikom*

etoro logo
 • Najväčšia investičná sieť na svete
 • Možnosť automaticky kopírovať obchodníkov
 • Revolučná platforma eToro Platform
BTC, ETH, XRP, LTC, DASH, EOS, XLM, BCH, ETC, ADA, NEO, BNB, IOTA + 6 krížových párov ikonka konvertor btc to czk

eToro recenzia

67% CFD účtov retailových investorov stráca peniaze*

bitcoin kalkulačka
 • Prvotriedny ECN broker
 • Regulovaný ASIC a FCA
 • Realizovanie objednávok vďaka technológií EDGE
BTC, BCH, DASH,
ETH, LTC
bitcoin kalkulátor

Pepperstone recenzia

Váš kapitál je spojený s rizikom*

* Kryptomeny sú volatilný finančný inštrument. Ceny kryptomien môžu veľmi rýchlo kolísať vo veľmi krátkom časovom rámci, a preto nie sú vhodné pre všetkých investorov.
* Na 67%-78% retailových investorských účtov došlo pri obchodovaní CFD k vzniku straty. Mali by ste zvážiť, či chápete, ako CFD kontrakty fungujú, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko, že utrpíte finančné straty. Podrobné vysvetlenie CFD kontraktov nájdete na tejto stránke.

 

Vybraných brokerov môžete porovnať v hlavnej tabuľke, ktorú nájdete v osobitnom článku. Taktiež v tabuľke nájdete odkazy na recenzie týchto brokerov.

 

Unikátna služba: Kopírovanie populárnych obchodníkov

Najväčšia investičná sieť na svete eToro, okrem nákupu a predaja kryptomien, umožňuje automaticky kopírovať populárnych obchodníkov.

Ako môžete začať kopírovať obchodníkov?

 1. Založíte si obchodný účet u brokera eToro
 2. Vložíte peniaze na svoj účet
 3. Vyberiete si populárneho obchodníka, ktorého chcete kopírovať
 4. Nastavíte výšku investovanej sumy a kliknete na tlačidlo “Kopírovat”

Následne, každý obchod, ktorý otvorí vybraný obchodník sa automatický otvorí aj na vašom účte. Vo videu nižšie si pozrite ako funguje kopírovanie obchodníkov.

 

Viac informácií o kopírovaní obchodníkov nájdete v našej detailnej eToro recenzií.

 
Páčil sa Vám tento článok? Odporučte ho aj svojim priateľom. Pomôžete tak rozšíriť kvalitné informácie zo sveta kryptomien.

Ohodnoť tento článok

Tento záznam bol publikovaný v Novinky . Uložiť odkaz do záložiek.