Prehľadná Bitcoin kalkulačka

Cena Bitcoinu sa neustále mení. V tomto článku nájdete kvalitnú Bitcoin kalkulačku, ktorá Vám poskytne vždy aktuálnu cenu Bitcoinu. Táto Bitcoin kalkulačka umožňuje jednoducho a rýchlo prepočítať hodnotu Bitcoinu do najpoužívanejších mien z celého sveta.

Aktuálna bitcoin kalkulačka

Bitcoin kalkulačka

Vďaka Bitcoin kalkulačke si môžete svoje Bitcoiny jednoducho prepočítať a zistiť, akú hodnotu majú v mene ako je americký dolár- $, euro – €, britská libra- £, česká koruna – Kč a mnoho ďalších. Jednoducho zadajte čiastku a zvoľte si menu do akej chcete svoje Bitcoiny prepočítať. Naša Bitcoin kalkulačka sa o zvyšok postará za Vás.

 

Prečo sa cena Bitcoinu mení?

Cena Bitcoinu sa mení na základe ponuky a dopytu. Ak je po Bitcoine zvýšený dopyt (Väčšina obchodníkov Bitcoin nakupuje), cena Bitcoinu rastie. Ak je po Bitcoine zvýšená ponuka (viacej obchodníkov Bitcoin predáva), cena Bitcoinu klesá.

Môže Vás zaujímať: Aktuálny Bitcoin kurz.

Cena Bitcoinu je ovplyvnená dôležitými fundamentálnymi správami zo sveta kryptomien ako:

 • Zavedenie možnosti platby Bitcoinom vo významných spoločnostiach.
 • Nové Bitcoinové burzy, regulácie, zrušenie burzy.
 • Vylepšenie platobnej siete Bitcoinu a nové inovácie.
xtb metatrader ebook maly
xtb metatrader ebook

Ako využiť cenové pohyby Bitcoinu?

Cena Bitcoinu sa neustále mení. Tieto cenové pohyby Bitcoinu, pre obchodníkov, predstavujú množstvo obchodných príležitostí na zhodnotenie svojho kapitálu.

S Bitcoinom môžete obchodovať viacerými spôsobmi: od nákupu Bitcoinu na kryptomenovej burze až k veľmi populárnemu CFD obchodovaniu, prostredníctvom ktorého môžete profitovať aj na poklese ceny Bitcoinu.

 • Kryptomenová Burza

  Pri kúpe Bitcoinu na kryptomenovej burze si väčšinou musíte založiť kryptomenovú peňaženku, v ktorej budete svoje Bitcoiny uchovávať. Tento spôsob obchodovania Bitcoinu je profitabilný iba v prípade, ak cena Bitcoinu bude rásť (kúpite za lacno, predáte za draho).

 • CFD obchodovanie

  CFD Bitcoin obchodovanie prináša pre obchodníkov množstvo výhod. Prostredníctvom CFD kontraktov môžete začať obchodovať aj s malým kapitálom. Pri tomto spôsobe obchodovania môžete profitovať pri raste ale aj poklese ceny Bitcoinu. Pri CFD obchodovaní kryptomien si musíte založiť účet u kvalitného brokera. Vybraní brokeri nižšie v tabuľke poskytujú pre svojich klientov prvotriedne obchodné podmienky.

Broker Výhody Kryptomeny Trading 24/7
xtb logo vývoj ceny
 • Svetový CFD broker
 • Slovenská podpora a pobočka v Bratislave
 • Profesionálna obchodná platforma xStation
BTC, ETH, LTC, DASH, XRP, EOS, XLM, BCH, ETC + 16 krížových párov bitcoin cena

XTB recenzia

Váš kapitál je spojený s rizikom*

etoro logo
 • Najväčšia investičná sieť na svete
 • Možnosť automaticky kopírovať ziskových obchodníkov
 • Revolučná platforma eToro
  WebTrader
BTC, ETH, XRP, LTC, DASH, EOS, XLM, BCH, ETC, ADA, NEO, BNB, IOTA + 6 krížových párov ikonka konvertor btc to czk

eToro recenzia

Váš kapitál je spojený s rizikom*

bitcoin kalkulačka
 • Prvotriedny ECN broker
 • Regulovaný ASIC a FCA
 • Realizovanie objednávok vďaka technológií EDGE
BTC, BCH, DASH,
ETH, LTC
bitcoin kalkulátor

Pepperstone recenzia

Váš kapitál je spojený s rizikom*

* Kryptomeny sú vysoko volatilný investičný produkt. Pri 76%-80% retailových investorských účtov došlo pri obchodovaní CFD k vzniku straty. Mali by ste zvážiť, či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

Vybraných brokerov môžete porovnať v hlavnej tabuľke, ktorú nájdete v osobitnom článku. Taktiež v tabuľke nájdete odkazy na recenzie týchto brokerov.

 

Kopírujte zdarma ziskových obchodníkov!

Overený broker a svetová investičná sieť eToro, umožňuje automaticky kopírovať ziskových obchodníkov.

Investovanie do kryptomien nebolo nikdy jednoduchšie ako teraz. Ako to funguje? Potrebuje si založiť účet, vložiť minimálny vklad 200$. V obchodnej platforme si vyberiete ziskových obchodníkov, zvolíte výšku investovanej sumy a nechajte obchodníkov pracovať za Vás.

Pozrite sa ako funguje kopírovanie ziskových obchodníkov.

 
Pozrite si prehľad výsledkov top obchodníkov za posledných 12 mesiacov (minuloročné výnosy nie sú zárukou budúcich). Týchto obchodníkov môžete zdarma kopírovať a zarábať s nimi.

skúsenosti s top obchodníkmi

Investujte do top obchodníkov, založte si účet zdarma, začnite kopírovať ich obchody a nechajte peniaze pracovať za Vás. Kliknutím na tlačidlo sa presmerujete na náš podrobný eToro návod, ako si založiť účet a začať automaticky kopírovať ziskových obchodníkov.

 
Páčil sa Vám tento článok? Odporučte ho aj svojim priateľom. Pomôžete tak rozšíriť kvalitné informácie zo sveta kryptomien.

Ohodnoť tento článok

Prehľadná Bitcoin kalkulačka
4.7 (94.4%) 25 votes
Tento záznam bol publikovaný v Novinky . Uložiť odkaz do záložiek.