Poradenstvo bitcoin kurz

Poradenstvo pre obchodníkov

Bitcoin a ďalšie kryptomeny sú technológiou budúcnosti. Vďaka revolučnej technológii blockchain sa navždy zmení platobný systém, uchovávanie dát a mnoho ďalších odvetví. V roku 2017 nastal obrovský boom okolo kryptomien. Väčšina kryptomien sa za jeden rok zhodnotila o stovky až tisícky percent a čím ďalej, viac a viac investorov a obchodníkov vstupuje na tento trh.

Veľké množstvo začínajúcich investorov a obchodníkov je doslova zaplavených informáciami ako Bitcoin vyrástol o 2 000% (v našom osobitnom článku nájdete v grafe vždy aktuálny Bitcoin kurz ), Ethereum o 5 000%, Litecoin o 8 000% a mnoho ďalších. Začínajúci investori a obchodníci zo strachu, aby im „neušiel vlak“, nakupujú Bitcoin a ďalšie kryptomeny vo veľkom. Vo väčšine prípadov títo obchodníci nepoznajú základne princípy obchodovania na burze, nevedia nič o money managmente a riadení rizika.

Obchodovanie kryptomien je ale biznis ako každý iný. Treba sa k nemu stavať so správnym prístupom, používať základné pravidlá money managmentu a študovať informácie z kvalitných zdrojov. Ináč sa môžete na tomto volatilnom trhu veľmi rýchlo popáliť.

Na tejto stránke nájdete poradenstvo od obchodníkov, ktorí sú expertmi vo svete obchodovania kryptomien. Medzi ponukou poradenstva nájdete asistenčné služby od profesionálnych obchodníkov, ktorí sa živia obchodovaním na burze a vystupujú na rôznych verejných akciách.

 

Btctip logo

Portál btctip.cz patrí medzi popredné české webstránky, ktoré poskytujú kvalitné informácie a novinky zo sveta kryptomien. Zakladateľom blogu je popredný expert na kryptomeny Karel Fillner. Karel sa o kryptomeny začal zaujímať už v roku 2012. Kvôli narastajúcemu záujmu o kryptomeny vytvoril pre začínajúcich obchodníkov a investorov unikátny kurz s názvom Jak na Bitcoin – krok za krokem.